Wish List 0

SİNGLE BİFTEKLİ KEDİ KONSERVESİ 415GR (4 ADET)

41.90TL 62.00TL

  • Brands Single Pet Food
  • Product Code: SP6760
  • Availability: Out Of Stock
  • Ex Tax: 41.90TL

SİNGLE KEDİ KONS.BİFTEKLİ 415GR 

Kedilerin beslenmesine katkıda bulunmak ve gıda takviyesi olarak kullanılabilecek gıdaların başında gelen konservelerdir. Kedilerin ihtiyaç duydukları vitamin,mineral ve katkıları içerek gıda takviyesidir. Konserve mamaların kuru mamanın yanında takviye olarak verilmesi tavsiye edilir. Kuru mama yemeyen ve sadece konserve ve yumuşak gıdalarla beslenen kedilerde ağız ve diş sağlıklarında problemler olableceğini bilmenizi isteriz. Bu yüzden konserve mamaların belirli periyotlarla verilmesi ve asıl gıdalarının sadece kuru mama olduğunu unutmayınız. Konserve mamalar dişlerde tartar oluşumuna katkıda bulunur buda ileriki yaşlarda kedilerde dişleride oluşabilmesi muhtemel problemleri hızlandıracağını unutmayınız.

SİNGLE biftekli konserve lezzetli ve içeriğinde dana eti(%5) bulunan kedilerin severek yiyecekleri bir konservedir.

İçerik; Et ve et yan ürünleri (Dana eti %5),tahıl,mineral,ve vitaminlerden oluşmaktadır.

Analitik Yapısı; Ham Protein % 8.4 , Ham yağ % 6 , Ham selüloz % 8 , Kül % 3 , Nem % 80 ,

Besin Katkıları; Vitamin A 1200 U.I/Kg , Vitamin D3 70 U.I/Kg , Vitamin E 3,5 mg/Kg

Teknolojik Katkı Maddeleri; Yoğunlaştırıcı ve jelleştirici etmenler.

Kullanım Şartları; Serin yerde Oda sıcaklığında saklayınız. Konserve verildiğinde yanında herzaman taze ve temiz su bulundurunuz. Konserve açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz.

Önerilen Günlük Tüketim Miktarı; Orta by kediler için (3-4 kg ağırlındaki kediler için) 415 gr lık konservenin 2-3 öğünde verilmesi tavsiye edilir. Asıl verilmesi gereken miktar kedinizin hareketlliği ve kilosuna göre sizlerinde bu miktarı azaltıp çoğaltabilirsiniz

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good